SIKÇA SORULAN SORULAR

Nasıl Sipariş Verebilirim?
Bizlere mail yada telefon ile ulaşarak istemiş olduğunuz ürünü,rengini logo baskı,nakış yapılacaksa logonuzu bizlere ileterek sipariş verebilirsiniz.
 
Numune Talebi Ücretlimidir?

İstediğiniz ürün benzeri numuneler için numune ücreti perakenende Satış üzerinden alınır. Siparişi onaylamanız durumunda ödediğiniz numune ücreti toplam tutardan düşülmektedir.

Fiyatlandırma Nasıl Yapılmaktadır?

Ürün fiyatlandırması istemiş olduğunuz ürünün özelliklerine,logo baskı ve ya nakış sayısına,boyutlarına ve sipariş adetlerinize göre yapılmaktadır.Sipariş sayısı arttıkça fiyatlar düşmektedir.

Ödeme Nasıl Yapılmaktadır?

Ödemelerinizi havale-eft yöntemi ile banka hesaplarımıza yada kredi kartı ile yapabilirsiniz. Önemli: Ödemenin %50'si sipariş onayınızda,kalan kısmı üretim bittiğinde teslimat öncesi alınmaktadır.Ödemesi gönderilmeyen ürünler kargoya verilmez.

Kargo ve Teslimat Nasıl Yapılmaktadır?

Üretimini yaptığımız ürünleri alıcı ödemeli kargo ile Türkiye'nin her bölgesine gönderebilmekteyiz. Dilerseniz ofisimizden kendiniz alabilirsiniz, dilerseniz de istemiş olduğunuz anlaşmalı herhangi bir kargo şirketi ile ürünleriniz gönderilir. Önemli;Kargo ücreti müşterilerimize aittir.

Kargo ve Teslimat Nasıl Yapılıyor?

Evet, tüm satışlarımız faturalıdır. Ürünlerinizle birlikte faturanızda teslim edilir. Şemsiyelerde KDV %20'dir.

Standart Ürün Fiyat Listeniz Var mı?

Tüm siparişlerde adet sayıları,istenilen ürün özellikleri,nakış baskı ölçü ve sayıları farklı olduğundan dolayı ürün fiyatları bu özelliklere göre değişiklik gösterdiği için standart ürün fiyat listesi bulunmamaktadır.Her siparişinizde ürün özelliklerini bizlere bildirip fiyat alabilirsiniz.

SORULARINIZ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN